RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы

Поиск по компаниям

 
Расширенный поиск
Обзоры сети

Архив пресс-релизов

 

2002 г
2003 г
2004 г
2005 г
2006 г
2007 г
2008 г
2009 г
2010 г
2011 г
2012 г
янв фев мар апр
май июн июл авг
сен окт ноя дек

апрель

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
2013 г© ICC.  Перепечатка допускается

только с разрешения .

Пресс-релизы

 

28 апреля 2012 г

Третій щорічний конкурс професійної журналістики «Честь професії» оголошує переможців 2012 року

26 квітня 2012 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ІІІ конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2012». Організатори конкурсу, Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) оголошують переможців конкурсу.

Цього року на конкурс було подано 509 робіт, що перевищує сумарну кількість робіт, які зібрали разом перший і другий Конкурси «Честь Професії» (370 робіт)!

395 робіт були отримані організаторами від учасників в п’яти основних номінаціях: «Кращий матеріал з громадською позицією» – 120 робіт, «Краще подання резонансного матеріалу» – 80 робіт, «Краще журналістське розслідування» – 65 робіт, «Краще подання складної теми» – 92 роботи та «Надія журналістики» - 38 робіт.

86 робіт були подані учасниками до двох спеціальних номінацій: «Зупини корупцію», яку підтримав Світовий банк - 35 робіт та «Сталий (збалансований) розвиток: Шлях України» за підтримки Представництва Програми розвитку ООН в Україні - 51 робота.

Також 28 учасників були претендентами на спеціальні призи за висвітлення теми: «Підприємництво нового покоління» за підтримки компанії «Емвей Україна».

Олексій Погорелов, Генеральний директор УАВПП: «Ми пишаємось тим, що український Пулітцер, який ми будуємо вже третій рік поспіль за підтримки партнерів, отримав визнання у професійному середовищі. Про це красномовно свідчить кількість поданих робіт – більші півтисячі! Надзвичайно приємно вітати переможців, адже заохочення та визнання – найпотужніші мотиватори для творчих людей, які щоденно виконують надзвичайно важливу соціальну місію. Обіцяємо докладати зусиль у подальшому, щоб країна краще знала своїх героїв, а герої отримували належне визнання і у професійному середовищі, і у суспільстві».

Катерина М’ясникова, Виконавчий директор НАМ: «Для нас неабияк важливо, що в цьогорічному конкурсі переможцями стали представники різних медіа. Серед нагороджених – представники преси і телебачення, загальнонаціональних каналів та видань і регіональних ЗМІ. Це означає, що конкурс став загальнопрофесійним, а це відповідає принципу, закладеному в основі конкурсу – журналістика повинна бути професійною та якісною скрізь, не залежно від масштабу та типу ЗМІ. Важливо, що цьогорічний конкурс зміг відзначити переможців не лише повагою колег, кришталевими стеллами та дипломами, а й грошовою премією та корисними і сучасними призами».

Переможцями конкурсу «Честь професії 2012» стали:

Номінація «Краще журналістське розслідування» - Денис Данько, Студія 1+1, за роботу "Київський зоопарк"

Номінація «Надія журналістики» - Катерина Полякова, Незалежний студентський портал Запоріжжя «Пороги», за роботу "Запорізький студентський гуртожиток: жити всередині, але проти правил".

Номінація «Краще подання резонансного матеріалу» - Анна Кузюта, ZIK-TV (м. Львів), за роботу «Програма «Правокація». Мажори. Все дозволено».

Номінація «Кращий матеріал із громадською позицією» - Тарас Зозулінський, за роботу "Жорстока правда із-за грат".

Номінація «Краще подання складної теми» - Денис Данько, Студія 1+1, за роботу "Туберкульоз в Україні"

Номінація «Сталий (збалансований) розвиток: Шлях України» - Наталія Вареник, "Дзеркало тижня", за роботу "Екоринок: чи допоможе закон нагодувати дорогою, але ситною продукцією?"

Номінація «Зупини корупцію» - Денис Данько, Студія 1+1, за роботу "Солдати на продаж".

Головний спеціальний приз за висвітлення теми «Підприємництво нового покоління» отримав Максим Біроваш, журнал "Кореспондент" за роботу "Доїльний апарат".

Спеціальним призом журі у позаконкурсній програмі нагороджено Костянтина Усова, канал ТВі, за фільм «Тюрма №1».

Оцінювало конкурсні роботи експертне журі у складі головних редакторів всеукраїнських друкованих та інтернет ЗМІ, редакторів телеканалів, провідних журналісти та керівників недійних проектів, а саме:

1. Вахтанг Кіпіані (журналіст, керівник проекту «Історична правда»)

2. Олена Притула (головний редактор інтернет-видання «Українська правда»)

3. Андрій Куликов (ведучий програми «Свобода слова на ICTV»)

4. Савік Шустер (журналіст, ведучий, президент «СавікШустерСтудії»)

5. Віталій Портніков (головний редактор телеканалу ТВі)

6. Зураб Аласанія (засновник ІА «Медіа-порт»)

7. Отар Довженко (журналіст, викладач кафедри журналістики Українського Католицького Університету)

8. Олекса Шалайський (керівник проекту «Наші гроші»)

9. Валентина Самар (директор Центру журналістських розслідувань (м. Сімферополь))

Крім основного складу журі, у спеціальних номінаціях роботи оцінювало додаткове журі: в номінації «Сталий (збалансований) розвиток: шлях України» - представники Програми розвитку ООН в Україні Юлія Щербиніна, Гаспар Бергман та Євгеній Зеленко; в номінації «Зупини корупцію» - представники «Світового банку» Віктор Заблоцький та Дмитро Деркач.

Роботи-претендентів на отримання спеціального призу за висвітлення теми «Підприємництво нового покоління» від компанії Amway оцінювала Олена Якимчук, представник компанії.

Церемонія нагородження переможців відбулася 26 квітня 2012 року у готелі «Президент». Цього року, крім традиційної стелли конкурсу, дипломів та призів від спонсорів, переможці в основних номінаціях отримали сертифікат на грошову премію у розмірі $ 1 тис.

Конкурс «Честь професії» проводиться УАВПП та НАМ вже втрете за підтримки постійного партнеру Українського медійного проекту «У-Медіа», що здійснює Інтерньюз Нетворк за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Окрему подяку організатори конкурсу висловлюють партнерам, які підтримали проведення конкурсу «Честь Професії» та Конференції з питань професійної журналістики. Партнером з організації Конференції з актуальних питань професійної журналістики виступила компанія JTI Україна. За підтримку конкурсу Організатори щиро дякують cистемі компаній Кока-Кола в Україні, компанії Adobe Systems Україна, бізнес-школі МІМ-Київ, компанії «Емвей Україна», Світовому банку, представництву Програми розвитку ООН в Україні, ТМ «Хортиця», страховій компанії «Оранта», ТМ КАТА, ТМ «Золота балка», квітковій компанії «Камелія».

Інформація: konkurssmi.org

версия для печати


SMS

 

Сообщите коллегам о последних новостях, пресс-релизах и сведениях из Каталога компаний через наш SMS-гейт.


Смотрите также

 

17 октября 2013 г

 • В Киеве завершился Международный научно-технологический форум «Наука. Инновации. Технологии – 2013»
 • Впервые в Киеве будет проведен глобальный курс для начинающих предпринимателей Earlydays

16 октября 2013 г

 • Украинские предприниматели выходят на международный рынок с помощью Windows Azure
 • Бионические разработки Festo – инвестиции в будущее

15 октября 2013 г

 • Компании тратят $1,5 млн в год на покупку поддельных наклеек на компьютеры

11 октября 2013 г

 • Відбувся 4-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA
 • В Киеве прошла Региональная конференция ENOG 6/RIPE NCC
 • Графические процессоры ускоряют пошив плаща-невидимки
 • Mail.Ru Group оштрафовали за отказ нарушить тайну переписки
 • Количество Android-смартфонов в сети «Киевстар» превысило 2 млн

Реклама

 

Рубрики

 


© ITware 2000-2013