RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы

Поиск по компаниям

 
Расширенный поиск
Обзоры сети

Архив пресс-релизов

 

2002 г
2003 г
2004 г
2005 г
2006 г
2007 г
2008 г
2009 г
2010 г
2011 г
2012 г
янв фев мар апр
май июн июл авг
сен окт ноя дек

апрель

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
2013 г© ICC.  Перепечатка допускается

только с разрешения .

Пресс-релизы

 

26 апреля 2012 г

ABBYY Україна прийняла шістьох студентів на піврічне стажування

ABBYY Україна прийняла на стажування 6 студентів старших курсів, відібраних за результатами конкурсу. Більше 200 студентів 3-6 курсів надіслали свої резюме для участі у відборі на безкоштовний тренінг з програмування у системі «1С:Підприємство 8». Молодих людей зацікавило як навчання, так і можливість пройти оплачуване стажування в компанії. З-поміж студентів, що навчаються за напрямками обчислювальна техніка, прикладна математика, комп’ютерна інженерія та суміжних набрали 18 слухачів.

У Центрі сертифікованого навчання для тих, хто пройшов відбір, було прочитано безкоштовний курс «Сертифікований курс ЦСН «Введення до конфігурування в системі «1С:Підприємство 8.2. Основні об’єкти». Після завершення курсу всі студенти отримали сертифікати. За результатами підсумкового тестування шістьох з них прийняли на піврічне стажування: четверо – студенти/випускники Національного технічного університету України «КПІ», двоє навчаються в Національному авіаційному університеті та КНУ імені Тараса Шевченка.

«Враження від тренінгу та від рівня викладача дуже позитивні. Звичайно, хотілося б, аби тренінг тривав трохи довше, адже нового матеріалу було багато. Я дуже рада, що пройшла відбір на програму стажування, та сподіваюсь, що зможу набути знань та навичок, необхідних для подальшої роботи», – ділиться враженнями студентка НТУУ «КПІ» Антоніна Лукавенко.

Троє молодих людей уже стали до роботи, ще троє приєднаються до команди ABBYY Україна у червні. Кожного з них курує досвідчений наставник з впроваджувального центру, який допомагає засвоювати теорію та практику роботи з програмним забезпеченням 1С. Окрім роботи в офісі, стажерів братимуть на виїзди до клієнтів, щоб познайомити з усіма аспектами роботи фахівців впроваджувального центру. «Відібрані на тренінг кандидати здалися нам дуже перспективними. На жаль, прийняти їх усіх для проходження стажування у нас немає можливості. Однак, щоб молоді люди змогли розвивати знання, отримані протягом цих днів, ми запропонували їм можливість пройти у нас університетську практику та допомогу в написанні дипломних робіт (у частині вибору теми, застосування програмних продуктів фірми «1С» за тематикою диплому, рекомендацій при виборі літератури та наданні інформаційних матеріалів)», – коментує Олексій Подорожний, керівник впроваджувального центру з продуктів 1С компанії ABBYY Україна.

Реалізовуючи подібні ініціативи, в ABBYY Україна впевнені, що інвестиції в молодь дозволять не лише задовольнити потребу в нових фахівцях, але й підтримати традиції впроваджувального центру компанії.

версия для печати


SMS

 

Сообщите коллегам о последних новостях, пресс-релизах и сведениях из Каталога компаний через наш SMS-гейт.


Смотрите также

 

17 октября 2013 г

 • В Киеве завершился Международный научно-технологический форум «Наука. Инновации. Технологии – 2013»
 • Впервые в Киеве будет проведен глобальный курс для начинающих предпринимателей Earlydays

16 октября 2013 г

 • Украинские предприниматели выходят на международный рынок с помощью Windows Azure
 • Бионические разработки Festo – инвестиции в будущее

15 октября 2013 г

 • Компании тратят $1,5 млн в год на покупку поддельных наклеек на компьютеры

11 октября 2013 г

 • Відбувся 4-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA
 • В Киеве прошла Региональная конференция ENOG 6/RIPE NCC
 • Графические процессоры ускоряют пошив плаща-невидимки
 • Mail.Ru Group оштрафовали за отказ нарушить тайну переписки
 • Количество Android-смартфонов в сети «Киевстар» превысило 2 млн

Реклама

 

Рубрики

 


© ITware 2000-2013