RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы

Поиск по компаниям

 
Расширенный поиск
Обзоры сети

Архив пресс-релизов

 

2002 г
2003 г
2004 г
2005 г
2006 г
2007 г
2008 г
2009 г
янв фев мар апр
май июн июл авг
сен окт ноя дек

ноябрь

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
2010 г
2011 г
2012 г
2013 г







© ICC.  Перепечатка допускается

только с разрешения .

Пресс-релизы

 

26 ноября 2009 г

НКРЗ взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Доступ до кабельної каналізації електрозв’язку – питання, думки, рішення»

25 листопада 2009 року Голова НКРЗ Сергій Колобов, член НКРЗ Володимир Пащук, член НКРЗ Людмила Артюшенко взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Доступ до кабельної каналізації електрозв’язку – питання, думки, рішення», організований онлайн-ресурсом it-times.

Учасники «круглого столу» обговорили проблемні питання щодо спільного використання кабельної каналізації електрозв’язку.

Голова НКРЗ Сергій Колобов окреслив аспекти та етапи вирішення проблемних питань сумісного використання суб’єктами господарювання кабельної каналізації електрозв’язку.

«Питання тарифів на використання каналів кабельної каналізації на сьогодні є одним з найбільш принципових і складних у взаємовідносинах операторів телекомунікацій. На виконання доручення Уряду, рішенням НКРЗ у липні ц.р. було затверджено Порядок доступу до кабельної каналізації електрозв’язку, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України. Документ визначає умови доступу до ККЕ та регулює відносини між операторами телекомунікацій та власниками ККЕ, які мають намір на договірних засадах спільно використовувати ККЕ для своїх потреб» – зазначив Сергій Колобов.

Відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України НКРЗ розроблено проект Порядку формування тарифів на послуги доступу до кабельної каналізації електрозв’язку, який відповідно до рішення від 08.10.09 № 1700 взято за основу та розміщено на веб-сайті НКРЗ для громадського обговорення.

«Зазначений регуляторний документ обмежує плату за використання трьома складовими послуг – за розробку та видачу технічних умов, за нагляд власником, використання кабельної каналізації» – зазначила член НКРЗ Людмила Артюшенко та додала, що «прийняття такого документу наведе необхідний порядок в питаннях формування тарифів, адже на сьогодні не визначені параметри цього ринку і його межі, не ведеться належний облік не тільки витрат, але й навіть доходів від надання послуг по використанню кабельної каналізації. Відсутня відповідна статистична і бухгалтерська звітність. Потрібно навести належний порядок, щоб послуги з кабельної каналізації стали ринком, і не потрібно було в ручному режимі залагоджувати проблему за проблемою».

Член НКРЗ Володимир Пащук підкреслив, що «необхідно вводити регулювання на ринку ККЕ, а саме, до існуючого переліку ринків, які визначені НКРЗ, додати ринок пасивної інфраструктури та проводити роботу з його аналізу і впровадження регуляторних актів. На жаль, Комісія не може проводити цю роботу в повному обсязі, оскільки відсутні повноваження по визначенню операторів зі значною ринковою перевагою і покладання на них відповідних регуляторних зобов’язань. Вирішення проблеми регулювання ККЕ можливе за умови швидкого проходження у Верховній Раді України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації».

У ході засідання «круглого столу» також було запропоновано альтернативні підходи щодо розрахунків тарифів на послуги доступу до ККЕ, були заслухані пропозиції наукових та проектних закладів щодо формувань методики таких розрахунків.

Представники ринку телекомунікацій відзначили, що останнім часом діалог операторів зв’язку з Комісією є постійним і продуктивним, зокрема, у підготовці НКРЗ нормативно-правових актів.

Під час засідання операторами запропоновано:

- звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та зв’язку з проханням підтримати та прискорити розгляд на засіданні Верховної Ради України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» (щодо забезпечення доступу до ККЕ),

- звернутися до Антимонопольного комітету України щодо розгляду та прийняття рішення про визнання ВАТ «Укртелеком» суб’єктом господарювання, що займає монопольне (домінуюче) становище у сфері телекомунікацій в частині надання послуг доступу до ККЕ,

- НКРЗ визначити ринок ККЕ та розпочати його аналіз з метою регулювання.

У засіданні «круглого столу» взяли участь: представники Головного управління зв’язку, інформатизації і захисту інформації КМДА, Української асоціації операторів зв’язку «Телас», Інтернет Асоціації України, ВАТ «Діпрозв’язок», ДП «Український науково-дослідний інститут зв’язку», ВАТ «Укртелеком», оператори телекомунікацій, представники електронних та друкованих ЗМІ.

версия для печати


SMS

 

Сообщите коллегам о последних новостях, пресс-релизах и сведениях из Каталога компаний через наш SMS-гейт.


Смотрите также

 

17 октября 2013 г

 • В Киеве завершился Международный научно-технологический форум «Наука. Инновации. Технологии – 2013»
 • Впервые в Киеве будет проведен глобальный курс для начинающих предпринимателей Earlydays

16 октября 2013 г

 • Украинские предприниматели выходят на международный рынок с помощью Windows Azure
 • Бионические разработки Festo – инвестиции в будущее

15 октября 2013 г

 • Компании тратят $1,5 млн в год на покупку поддельных наклеек на компьютеры

11 октября 2013 г

 • Відбувся 4-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA
 • В Киеве прошла Региональная конференция ENOG 6/RIPE NCC
 • Графические процессоры ускоряют пошив плаща-невидимки
 • Mail.Ru Group оштрафовали за отказ нарушить тайну переписки
 • Количество Android-смартфонов в сети «Киевстар» превысило 2 млн

Реклама

 

Рубрики

 


© ITware 2000-2013