RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы




Практичний семінар для учасників ринку телекомунікацій

29 вересня 2009 р. за ініціативою Національної комісії з питань регулювання зв’язку України за підтримки Telenor Group відбувся одноденний практичний семінар «Економічні умови взаємоз’єднання в мережах мобільного зв’язку України». Семінар проводили провідні фахівці Frontier Economics – консультуючої компанії з Великобританії. У семінарі взяли участь члени НКРЗ Артюшенко Л.В., Пащук В.П., представники апарату НКРЗ, Державної адміністрації зв’язку Мінтрансзв’язку України, громадських об’єднань операторів та провайдерів телекомунікацій – операторів зв’язку «Телас», ІНАУ, асоціації операторів CDMA України, а також інші представники ринку телекомунікацій: ЗАТ «УМЗ», ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.», ТОВ «Астеліт», ВАТ «Фарлеп-Інвест», ТОВ «Голден Телеком», ЗАТ «Українські радіосистеми», представники ЗМІ.

З вітальним словом до присутніх звернувся член НКРЗ Пащук В.П. У своєму виступі він підкреслив важливість теми семінару, пов’язану з необхідністю внесення змін до існуючої системи взаєморозрахунків між операторами зв’язку і висловив надію, що спільна практична робота учасників сприятиме розробці сучасної та досконалої нормативної бази, окреслить шляхи розв’язання суперечностей між операторами та дозволить встановити справедливі і прийнятні розрахункові ставки за взаємоз’єднання.

Із вступним словом від Telenor Group до учасників семінару звернувся директор з регулювання компанії Сверре Хольт. У своєму виступі, зазначивши важливість співпраці з державними регуляторними органами, він наголосив на важливості розгляду питання взаєморозрахунків між операторами, як основі для всіх типів телекомунікаційних послуг та озвучив позицію Telenor Group з цього питання - Telenor Group вітає перегляд системи взаєморозрахунків, що відбувається в Україні та сподівається, що НКРЗ і надалі буде використовувати кращу європейську практику за основу.

У ході семінару директор Frontier Economics Джордж Хупіс та менеджер компанії Джеймс Белліс доповіли присутнім результати своїх досліджень, особливості моделей розрахунку витрат, які використовуються в телекомунікаціях для розрахунку ставок та тарифів інтерконекту, здійснили порівняльний аналіз переваг та недоліків моделей встановлення розрахункових такс за взаємоз’єднання мереж між операторами. Були визначені вимоги до даних, які необхідні для розрахунку витрат по кожній з моделей.

З підбиттям підсумків одноденного семінару виступив Джордж Хупіс. На його думку, перехід до нової системи регулювання ставок інтерконекту має бути поступовим та еволюційним, у кілька етапів. Для їх впровадження необхідно здійснити ряд поступових кроків, таких як запровадження збору даних від операторів, здійснення їх аналізу, обрання підходу (моделі) до розрахунку витрат та застосувати обрану модель витрат для попереднього розрахунку нового рівня ставок і тільки після цього запроваджувати нові ставки взаєморозрахунків.

Учасники семінару визнали продуктивність та корисність проведеного Telenor Group, Frontier Economics та НКРЗ семінару.

События, мнения, комментарии

Смотрите также

29 вересня 2009 року відбувся практичний семінар «Економічні умови взаємоз’єднання в мережах мобільного зв’язку України»
«Квазар-Мікро» обирає нову стратегію розвитку «Квазар-Мікро» (КМ) оголосив про свої плани розвитку.
Opera для Nintendo Wii стала бесплатной
Освоение РЧР Украины и Новый офис Ассоциации
Группа Queen снова входит в историю музыки, выпуская альбом Absolute Greatest
Компания АМИ совместно с Autodesk продолжают популяризировать легальное ПО
Продолжается отборочный тур всеукраинского чемпионата по компьютерным технологиям "Золотой байт".
Nokia и Nokia Siemens Networks поддержат разработку в России открытого ПО
Компания «Е-Консалтинг» получила специализацию Microsoft Dynamics NAV
Центр технической поддержки Softline модернизировал IT-структуру «ХК Топфлор-инвест»

© ITware 2000-2016