RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы

Поиск по компаниям

 
Расширенный поиск
Обзоры сети

Архив новостей

 

2002 г
2003 г
2004 г
2005 г
2006 г
янв фев мар апр
май июн июл авг
сен окт ноя дек

апрель

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
2007 г
2008 г
2009 г
2010 г
2011 г
2012 г
2013 г







© ICC.  Перепечатка допускается

только с разрешения .

Новости

 

25 апреля 2006 г

Мережні інновацій в аспекті безпеки

Телекомунікаційні мережні технології в Україні розвиваються швидкими темпами і охоплюють різні сегменти бізнесу. Про це свідчить значний інтерес фахівців до конференції CiscoExpo-2006, яка пройшла в Києві 18–19 квітня.

Четверту щорічну конференцію, яку традиційно проводить компанія Cisco Systems, цього року присвячено стратегії розвитку захищеної інтелектуальної інформаційної мережі (Intelligent Information Network, IIN). Участь у заході взяли понад 900 спеціалістів, на третину більше, ніж торік. На ньому були присутні не лише українські фахівці, а й представники Білорусі, Азербайджану. Два дні CiscoExpo-2006 були насичені різноманітними заходами: проходили круглі столи, були заслухані доповіді спеціалістів Cisco, присвячені побудові центрів оборобки даних, наданню послуг Triple Play у широкосмугових мережах, послуг IP-телефонії для підприємств. Також учасники конференції ознайомилися з новими рішеннями і технологіями Cisco Systems для забезпечення безпеки та продуктами компанії Linksys, яка нещодавно злилася з Cisco.

Представники компанії повідомили, що щорічний доход Cisco Systems перевищує $20 млрд. В Україні за останній рік бізнес Cisco зріс більш ніж на 80 %. У планах компанії на майбутнє – збільшити бізнес у світі на 12–13 %. На ринках зі швидкими темпами зростання очікуються більші показники – до 30 % на рік. При цьому збільшуватиметься частка інноваційних технологій.

Напрямок руху – ІР-технології

У виступах зазначалося, що на сьогодні в усьому світі у сфері офісного голосового зв’язку відбувається активна заміна традиційних систем із комутацією каналів на системи корпоративної ІР-телефонії. Поєднуючи передачу голосу з інтернет-технологіями, відомчі АТС нового типу дозволяють значно скоротити експлуатаційні витрати та дають користувачам багато нових можливостей. Досягнення Cisco Systems у цій сфері та наявні проблеми обговорювалися на круглому столі «Уніфіковані ІР-комунікації: Cisco змінює правила спілкування». На початку березня поточного року компанія випустила нову систему уніфікованих комунікацій (Cisco Unified Communications). Це пакет додатків і продуктів для передачі голосу, даних і відео, спеціально розроблений для підвищення ефективності зв’язку на підприємствах будь-якого розміру, як для великого, так і для середнього і малого бізнесу. Цей продукт – відкрита розширена платформа для комунікацій у реальному часі з урахуванням присутності абонентів у мережі, а також з використанням мобільних та інтелектуальних мережних функцій. Зазначалося, що в майбутньому фіксований і мобільний зв’язок буде поступово інтегруватися. ІР-мережі дозволяють підключення безпроводових систем. Одним із прикладів такого зближення є телефони Nokia, які можуть працювати в стандартах GSM і Wi-Fi, а також інтегруватися з корпоративною ІР-мережею.

Безпека виходить на передній план

Не менш актуальною темою, що входила до порядку денного конференції, була інформаційна безпека. Це питання розглядалося на круглому столі «Інформаційна безпека: мережа, що захищає саму себе». На дослідження та розробки у цій сфері Cisco Systems щорічно виділяє близько 10 % від свого загального бюджету. Нині ця цифра становить приблизно $300 млн на рік. Продукція Cisco займає від 30 до 80 % ринку інформаційної безпеки в різних країнах. Компанія є лідером на ринках Росії та СНД, а на міжнародному ринку їй належить 38 %.

Фахівці Cisco зазначили, що для безпеки інформації необхідно вжити низку організаційно-технічних заходів. При цьому першість віддається саме організаційним заходам, ключовим визнається людський фактор. Cisco Systems визначила кілька комплексних підходів, які об’єднані в стратегію інформаційної безпеки. Серед найновіших продуктів – послуги «Anti-X», призначені для запобігання мережним атакам, і послуги SSL VPN (Secure Sockets Layer Virtual Private Network). Окрім того, випущено набір додатків для керування безпекою – Cisco Security Management Suite.

Компанія виділяє два рівня забезпечення інформаційної безпеки: базовий і розширений. Базовий рівень безпеки забезпечують усі продукти і рішення Cisco. Однак іноді виникає потреба в додаткових заходах – при захисті баз даних, серверів додатків та ін. Тоді пропонується розширений механізм захисту. Загалом безпека інформації в мережах все частіше забезпечується інтегрованими рішеннями, за виключенням деяких додатків для державних чи оборонних структур.

Варто зазначити, що питання забезпечення безпеки провайдерів, операторів зв’язку з точки зору захисту інформації відрізняються від проблем корпоративної безпеки. При цьому застосовуються інші принципи і підходи. Cisco розробила методологічні і технічні напрацювання для операторів телекомунікаційних мереж. Наразі проходить тестування система безпеки одного з українських операторів зв’язку.

Компанія Cisco працює і над рішеннями щодо захисту інформації в безпроводових мережах. Зараз існують розробки, які дозволяють виявити точку знаходження несанкціонованого клієнта з точністю до 3 м.

Підготовка фахівців

Питання захисту інформації в мережах вийшли на перший план порівняно недавно. Тому в цій сфері найбільше відчувається нестача спеціалістів. Так, якщо фахівців із загальних ІТ-питань в Україні не вистачає 7 %, то у сфері безпеки – 32 %. Останнім часом Cisco підготувала програми навчальних курсів із питань безпеки, пройшли належну підготовку і сертифікацію викладачі. На сьогодні ці курси активно впроваджуються в мережних академіях Cisco. На Україні вже працюють 20 академій, у 2006 році планується відкрити ще близько 10. Особливістю навчальних курсів у мережних академіях є те, що вони не прив’язані лише до обладнання Cisco. Майбутні спеціалісти отримують фундаментальну освіту у сфері мережних технологій. Компанія Cisco вважає інвестиції в підготовку ІТ-спеціалістів однією з важливих своїх місій. Нині мережні академії Cisco працюють у більш ніж 160 країнах. У травні-червні відбудеться щорічна студентська олімпіада Cisco з мережних технологій у країнах СНД.

У рамках конференції компанії – партнери Cisco Systems – представили свою експозицію на виставці. Учасники заходу могли ознайомитися зі структурованими рішеннями зв’язку компанії Systimax, джерелами живлення для корпоративних мереж від APC, продуктами, що випускають компанії Linksys, Teligent, «S&T Софт-Тронік» та ін.

Під час CiscoExpo-2006 відбулося нагородження найкращих проектів, реалізованих в Україні у 2005 році. Зокрема, нагороду «Premier partner of the year» отримала компанія «Квазар-Мікро» за успіхи у просуванні технологій Cisco Systems на території СНД. У номінації «Розвиток регіональних проектів» перемогла компанія АМІ, в номінації «Оптична магістраль року» – «Датагруп».

версия для печати

Еще о деятельности компаний в Украине

Cisco Systems

S&T Украина

ДАТАГРУП

СИТРОНИКС Информационные Технологии


SMS

 

Сообщите коллегам о последних новостях, пресс-релизах и сведениях из Каталога компаний через наш SMS-гейт.


Смотрите также

 

18 октября 2013 г

 • Fujifilm XQ1: компактная камера Х-серии
 • Обновление Kaspersky Security для SharePoint Server
 • Fujifilm X-E2: эволюция легендарной X-E1
 • UserGate Web Filter с глубоким анализом контента

17 октября 2013 г

 • Обрано оператора домену .УКР
 • Android-троянец скрывается от антивирусов, используя очередную уязвимость
 • Розетка, которая всегда под рукой
 • "Яндекс" выяснил, что украинцы ищут о свадьбе
 • Седьмая версия продуктов ESET NOD32 Antivirus и ESET Smart Security
 • МТС снижает стоимость мобильного Интернета в роуминге
 • Ультратонкий внешний накопитель ADATA Dash Drive Elite SE720
 • Объективы Sony с байонетом E для полнокадровой матрицы

16 октября 2013 г

 • Philips открывает путь к хирургии для Google Glass
 • Нові зміни в складі членів ІнАУ
 • Киевстар приглашает студентов на стажировку
 • «Лаборатория Касперского» совершенствует защиту для мобильных устройств
 • Autodesk приобретает технологии Graitec по проектированию конструкций

15 октября 2013 г

 • Mio Technology заключила договор с компанией «Навигатор»
 • Horizon – платформа браузерных расширений для операторов мобильной связи
 • В Харькове открылся крупнейший датацентр в Восточной Украине «Onehostpower»

Реклама

 

Рубрики

 


© ITware 2000-2013