RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы

Поиск по компаниям

 
Расширенный поиск
Обзоры сети

Архив пресс-релизов

 

2002 г
2003 г
2004 г
янв фев мар апр
май июн июл авг
сен окт ноя дек

июль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
2005 г
2006 г
2007 г
2008 г
2009 г
2010 г
2011 г
2012 г
2013 г







© ICC.  Перепечатка допускается

только с разрешения .

Пресс-релизы

 

27 июля 2004 г

Canon оголосила про випуск нової цифрової вiдеокамери професiйного рiвня

Компанiя Canon, один iз лiдерiв у сферi технологiй фотографування та обробки зображень, розпочала випуск нової цифрової вiдеокамери XL2 професiйного рiвня зi змiнними об`єктивами, трьома CCD-датчиками прогресивного сканування по 800 тис. пiкселiв та форматом запису 16:9. Модель XL2 замiнює XL1 – одну з найуспiшнiших та знакових вiдеокамер в iсторiї Canon – i стає флагманом у рядi цифрових вiдеокамер.

Серед основних характеристик нової моделi:

 3 CCD-датчики прогресивного сканування розмiром 1/3 дюйма по 800 тис. пiкселiв

 Запис у режимах 50i або 25р (50 кадрiв за секунду з черезстрiчковою розгорткою або 25 iз прогресивною) для використання на телебаченнi та в кiнематографiї

 Запис у форматах 16:9 та 4:3

 Великi можливостi ручного керування в широкому дiапазонi настройок та умов зйомки

 Система змiнних об`єктивiв XL

 20-кратний оптичний зум iз флюоритовим об`єктивом

 Об`єктив iз оптичним стабiлiзатором зображення Super Range

 2 незалежнi фiльтри нейтральної густини

 4 аудiоканали з 2 вбудованими гнiздами XLR з фантомним живленням 48 В

 Часовий код SMPTE з опцiями таймера Rec Run та Free Run

 Керування камерою через iнтерфейс IEEE1394 iз прямим записом на жорсткий диск

“Завдяки роздiльнiй здатностi вдвiчi бiльшiй нiж у камери XL1, модель XL2 встановлює новi стандарти якостi для професiйних камер Мini DV, – говорить Могенс Єнсен, голова Canon Consumer Imaging. – Компанiя Canon очiкує, що нова камера швидко стане популярною серед виробникiв цифрових вiдеофiльмiв, вiдеооператорiв, якi працюють на весiльних церемонiях та iнших визначних подiях, а також кiнодокументалiстiв та працiвникiв телетрансляцiйних студiй”.

Покращена якiсть зображення

Система з трьома CCD-датчиками забезпечує запис у форматах 16:9 (960 x 576 пiкселiв) та 4:3 (720 x 576 пiкселiв). Велика iнтегральна мiкросхема 3-го поколiння для обробки сигналу в камерi XL2 покращує спiввiдношення сигнал/шум, пiдвищуючи роздiльну здатнiсть та чутливiсть i зменшуючи розмиття у порiвняннi з камерою XL1.

Немов зйомка кiнофiльму...

Камера XL2 проводить зйомку з частотою 25 кадрiв/с, iмiтуючи кiнозйомку. Окрiм звичайного вiдеорежиму можна вибрати спецiальний кiнорежим характеристичної кривої, який iмiтує текстуру та вiдтiнки плiвки. Задаючи одне iз трьох положень згину на кривiй (високе, середнє, низьке), можна уникнути насичення рiвня бiлого. Керуючи формою кривої з боку чорного кольору (слабкої яскравостi) та роблячи її розтягнутою, нормальною або стисненою, можна видiлити або приховати деталi. Для розширення можливостей iмiтацiї кiнофiльму в камерi XL2 передбаченi ручнi настройки чiткостi, рiзкостi, зменшення шуму, пiдсилення кольору та вiдтiнкiв.

…i перегляд немов справжнього кiнофiльму

Великий перелiк функцiй забезпечує схожiсть вiдеоматерiалiв з кiнофiльмом. Можна вибрати одну з двох матриць – вiдео або кiно. Функцiя V Detail (детальнiсть по вертикалi) зменшує роздiльну здатнiсть по вертикалi, а функцiя Skin Detail (детальнiсть шкiри) дозволяє настроювати вiдтiнки (фазу) та насиченiсть тонiв шкiри, щоб зробити їх м`якшими та теплiшими та зменшити або взагалi усунути потребу у макiяжi. Функцiя Film Grain (зернистiсть плiвки) додає теплоту, iмiтуючи природну зернистiсть та спотворення, характернi для плiвки. У камерi XL2 також передбачене ручне керування настройками еталону RGB, рiвня настройки та основного опорного iмпульсу i пiдсилення.

Повна свобода творчостi

Двi користувацькi кнопки можна настроїти на виклик будь-якої настройки з восьми головних меню функцiй. Цi кнопки дозволяють швидко викликати та змiнювати збереженi настройки незалежно вiд того, яка опцiя меню вiдображається в даний час на дисплеї. А для типових ситуацiй зйомки вибранi набори параметрiв можна зберегти в трьох користувацьких напередзаданих установках.

Керування балансом бiлого

Для забезпечення тонкої настройки балансу бiлого в камерi XL2 передбаченi незалежнi настройки червоного, зеленого та синього кольорiв. Можна встановити справжнiй бiлий колiр або виконати ручну настройку на природний (5600K) або штучний (3200K) колiр. Розширений дiапазон чутливостi CCD-датчика становить 7 ступенiв вiд –3 дБ до +18 дБ.

Прецизiйний об`єктив

Для забезпечення 20-кратного збiльшення зум-об`єктива розробники об`єктивiв Canon використали флюоритову лiнзу, як i в об`єктивах Canon для телемовлення та найкращих професiйних об`єктивах EF L-серiї. Це дає змогу усунути збiльшення хроматичних аберацiй, характерних для зум-об`єктивiв при великих збiльшеннях. Два асферичнi елементи зменшують сферичнi аберацiї, забезпечуючи чiтке зображення з країв кадру. Прецизiйна iрисова дiафрагма з круглим отвором дає приємне розмиття фону, а два вбудованi фiльтри нейтральної густини (ND) дозволяють повнiстю вiдкривати дiафрагму навiть в умовах яскравого свiтла. Iрисова дiафрагма має 8 ступенiв в дiапазонi вiд f1,6 до повнiстю закритої. Коефiцiєнт зумування та фокусування можна задати наперед.

Надзвичайно стабiльна зйомка без штатива

Гiроскопiчнi датчики руху, група лiнз та призма зi змiнним кутом забезпечують оптичну стабiлiзацiю зображення, усуваючи вплив струшування камери ще до того, як свiтловий потiк попаде на датчик. А зображення, отримане датчиком, аналiзується та додатково стабiлiзується системою SuperRange IS, яка компенсує вплив низькочастотних рухiв, що не були виправленi оптичною системою.

Бiльш нiж 60 об`єктивiв

У камерi XL2 використане таке ж крiплення об`єктива XL, що й у камерi XL1, i вона сумiсна з усiма вiдеооб`єктивами XL. А за допомогою додаткового адаптера EF до камери XL2 можна приєднати будь-який iз бiльш нiж 60 об`єктивiв EF.

Синхронiзацiя та можливостi пiдключення

Для синхронiзацiї з iншими пристроями використовується код SMPATE. Функцiя вiдлiку чистого часу Rec Run записує на стрiчку безперервний часовий код, який переривається пуском/зупинкою запису. Функцiя безперервного вiдлiку часу Free Run зберiгає покази лiчильника реального часу незалежно вiд увiмкнення або вимкнення живлення або паузи. Це дуже зручно при зйомцi декiлькома камерами з послiдовною синхронiзацiєю вiдеоматерiалiв. У камерi передбаченi 2 гнiзда XLR з фантомним живленням на 48 В для мiкрофонiв з можливiстю 4-канального запису при використаннi додаткового мiкрофонного адаптера. Пiдтримується цифровий запис iз iмпульсно-кодовою модуляцiєю, а для виводу на монiтор передбачене гнiздо коаксiального кабелю BNC. Пiдключення IEEE1394 забезпечує безпосереднiй запис на жорсткий диск та/або керування камерою з комп`ютера.

Видошукач

200000-пiксельний 2,0-дюймовий видошукач iз високою роздiльною здатнiстю камери XL2 можна використовувати i як видошукач, i як РК-монiтор. Формат 16:9 вiдображається у виглядi поштової скриньки. Камера XL2 передбачає як поперечну, так i повздовжню настройку для максимального комфорту при тривалiй зйомцi.

Режими фотографування

Передбачений вибiр iз шести режимiв зйомки: повнiстю автоматичний, автоматичний, з прiоритетом витримки i дiафрагми, ручний, прожектор та новий режим зйомки при недостатньому освiтленнi. У камерi є 30 ступенiв встановлення витримки 1/6 – 1/16000. При фiксуваннi експозицiї витримку та дiафрагму можна змiнювати, а величину автоекспозицiї – зсунути на будь-який iз 13 рiвнiв у межах вiд +2,0 до –2,0.

Професiйнi можливостi

Окрiм контрольної кольорової полоси для синхронiзацiї при редагуваннi можна записати контрольний аудiосигнал частотою (-12 дБ або –20 дБ). Професiйна щодо функцiй камера XL2 має мiцний та жорсткий корпус iз магнiєвого сплаву.

версия для печати


SMS

 

Сообщите коллегам о последних новостях, пресс-релизах и сведениях из Каталога компаний через наш SMS-гейт.


Смотрите также

 

17 октября 2013 г

 • В Киеве завершился Международный научно-технологический форум «Наука. Инновации. Технологии – 2013»
 • Впервые в Киеве будет проведен глобальный курс для начинающих предпринимателей Earlydays

16 октября 2013 г

 • Украинские предприниматели выходят на международный рынок с помощью Windows Azure
 • Бионические разработки Festo – инвестиции в будущее

15 октября 2013 г

 • Компании тратят $1,5 млн в год на покупку поддельных наклеек на компьютеры

11 октября 2013 г

 • Відбувся 4-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA
 • В Киеве прошла Региональная конференция ENOG 6/RIPE NCC
 • Графические процессоры ускоряют пошив плаща-невидимки
 • Mail.Ru Group оштрафовали за отказ нарушить тайну переписки
 • Количество Android-смартфонов в сети «Киевстар» превысило 2 млн

Реклама

 

Рубрики

 


© ITware 2000-2013