http://ITWare.com.ua/news/16211/

31 мая 2007 г

Конкурс проектів для інформатизації

19 травня набув чинності наказ Мінтрансзв’язку № 325 «Про затвердження Положення про порядок відбору завдань (проектів) національної програми інформатизації на конкурсних засадах».

Положення встановлює процедуру конкурсного відбору проектів інформатизації органів державної влади та підготовки проекту рішення внесення їх до переліку завдань (проектів) НПІ на наступний рік.
Документ детально визначає організацію роботи з формування НПІ та порядок конкурсного відбору. Згідно з ним, кожна пропозиція має пройти кілька експертиз різних рівнів. Для проведення аналізу наданих пропозицій щодо забезпечення комплексності, структурованості, цілісності та інтегрованості завдань НПІ керівник програми організовує розгляд пропозицій на засіданнях науково-технічної ради програми. За окремими завданнями (проектами) може бути прийнято рішення про їхнє спрямування на повторну, додаткову або контрольну науково-технічну експертизу. Положенням визначено умови, на яких проводяться вищезазначені експертизи. За результатами розгляду завдань (проектів), що отримали позитивні висновки первинної (повторної, додаткової, контрольної) експертизи, керівник НПІ подає генеральному державному замовнику пропозиції щодо формування програми на наступний рік.
Передбачені в держбюджеті видатки на фінансування НПІ за поданням генерального держзамовника, погодженим із Мінфіном та Мінекономіки, розподіляє і затверджує Кабінет Міністрів щодо кожного з державних замовників.