Створення та просування сайтів Луцьк очима вебмайстра
Без грамотного розкручування ваше web-творіння так і залишиться в тіні. Ви можете вдатися до допомоги фахівців, але за якісний і швидкий результат вам доведеться заплатити кругленьку суму. А, оскільки ваш сайт поки що не розкручений і не приносить очікуваний прибуток, витрати на створення сайтів Луцьк, просування, оптимізацію і розкрутку, швидше за все, істотно вдарять вам по кишені.
Просування можна здійснити і самостійно. Це буде корисно не тільки для вашого сайту, але і для вас. Ви дізнаєтеся основи просування сайтів і зможете просувати чужі ресурси, природно, за винагороду. Для того щоб стати фахівцем в цій сфері, звертайте увагу на курси з просування сайтів, які можна знайти в інтернеті.
Що має на увазі розкрутка і просування сайту Луцьк?
Для початку, чи не плутаємо поняття «розкрутка» і «просування». Розкрутка - це повний комплекс робіт щодо всебічного розвитку ресурсу. Це і реклама, і збільшення відвідуваності, і підвищення впізнаваності бренду. Просування сайтів Луцьк - це комплекс заходів, спрямований на поліпшення позицій сайту в пошукових системах. Також виділяють оптимізацію - поліпшення технічної складової веб-ресурсу (це розробка зручної навігації, поліпшення юзабіліті, прискорення завантаження і т. Д.), Що дозволить збільшити його віддачу.
З чого почати просування? Почнемо з того, що у вас повинен бути повний доступ до структури сайту. Якщо він належить вам, це само собою розуміється, але, якщо ви взялися за розкрутку чужого ресурсу, подбайте про доступ заздалегідь.
Припустимо, ви маєте повний доступ до сайту і можете творити з ним все, що тільки захочете. З чого ж почати просування нового сайту? Для того щоб ваші дії з розкручування були вірними і привели до бажаного результату, слід правильно визначити цілі, які ви перед собою ставите. Такими цілями можуть бути:
- наявність web-сайту в пошукових системах;
- високі позиції в пошукових системах по певних запитах;
- пошук аудиторії, для яких інформація на сайті буде представляти інтерес;
- збільшення відвідуваності ресурсу;
- заробіток на рекламі;
- бажання заявити про себе і свої інтереси всьому світу.
Послідовне досягнення однієї або декількох з перерахованих цілей і має на увазі просування. Припустимо, ви визначили для себе цілі і готові до нього приступити. Йдемо далі.
Етапи грамотного розкручування
Для того щоб підвищити коефіцієнт корисності даної статті, ми послідовно розглянемо ті етапи розкрутки, без яких позиціонування сайту в мережі просто неможливо.
Складання семантичного ядра.
У новачків в сфері SEO це словосполучення викликає подив, за яким послідує однозначний висновок: занадто складно. Але не поспішайте з висновками - це не настільки складно, як звучить.
Складання семантичного ядра полягає в тому, щоб виявити групу актуальних запитів, які будуть підходити до тематики вашого сайту. До речі, для цього існують спеціальні програми, які за вас виявлять потрібні ключові фрази (ось бачите, не так все жахливо).
Якщо у вас невеликий сайт, і уявляєте собі його цільову аудиторію, то складання семантичного ядра ви зможете виконати, навіть не вдаючись до допомоги програм. Наприклад, ваш ресурс присвячений навчанню новачків розкручування і просування. Тоді запити, що становлять семантичне ядро, будуть виглядати приблизно так: просування сайту з чого почати, самостійне просування сайту для початківців, навчання просуванню сайту і так далі.
Але це вже зовсім ідеальний, «пробірочний» випадок. Я рекомендую в будь-якому випадку скористатися Яндекс.Вордстатом, Key Collector і іже з ними.
Аналіз конкуренції.
Тут все досить просто: вбийте в пошуковик по черзі ваші ключові запити, і ви побачите, які веб-ресурси за даними «ключам» знаходяться на перших місцях. Часто при аналізі конкурентів виявляються деякі нововведення, згідно з якими необхідно відкоригувати попередні пункти плану просування.
На деяких умовно-безкоштовних платформах SEO-аналізу (наприклад, Megaindex) є відмінні сервіси з аналізу конкурентів, оцінці динаміки приросту їх посилань і т. Д.
Коригування (аудит).
На основі отриманої інформації з аналізу конкурентів вам належить дізнатися сильні і слабкі сторони вашого «піддослідного». Зокрема, з'ясувати, як пошукові системи його сприймають: чи є фільтри, індексують і т. Д.
Трохи про внутрішню оптимізацію.
Ми чинимо таким чином, тому що більшість двигунів, які використовуються для створення сайтів Луцьк, роблять наголос саме на головну сторінку, а не на другорядні, що знаходяться в декількох кліках від «боса». Слід провести оптимізацію контенту для того, щоб він максимально відповідав ключовим запитам. Для цього потрібно оптимізувати тайтли, відредагувати сам текст (або написати новий, СЕО-оптимізований) і його заголовки, а також атрибути для зображень. Якщо ваш сайт є продають, то необхідно створити умови, які б мотивували до дії потенційних клієнтів - наприклад, кнопка «Купити!» Повинна бути добре видна і доступна.
Це оптимізація внутрішньої перелинковки. Простіше кажучи, сторінок, які будуть затребувані найбільше, слід приділити найбільше уваги. У магазинах найбільш ходовий товар виставляють на самі видні місця.
Зовнішня оптимізація.
По суті, З.О. - реклама ресурсу через посилання. При цьому місця для розміщення подібних «оголошень» можуть бути як безкоштовними, так і платними.
Ви можете домовитися з блогерами, що висвітлюють ту ж тематику, що і ви; крім того, можна розмістити посилання в групах в соціальних мережах і на різних форумах. Тут важливо не перестаратися і не перетворювати свою рекламу в спам. Адже одна посилання в хорошому місці буде виглядати солідніше, ніж безліч спамних посилань.
І на останок
Як ми знаємо, інтернет постійно розвивається, тому методи просування можуть застарівати. Тому, якщо ви не удосконалюєте свої навички в області SEO і не розвиваєтеся разом з інтернетом, вам не допоможуть навіть приватні уроки просування сайтів Луцьк.
У статті ми розглянули основні етапи, з яких починається розкрутка будь-якого веб-ресурсу, але на власному досвіді ви відкриєте для себе набагато більше. Тому прагніть бути завжди в тренді і постійно прокачивайте себе і свій сайт.
На цій надихає ноті я закінчую свою статтю.
|