25 мая 2006 г
Canon поповнила серію початкового рівня LaserBase двома новими моделями, одна з яких – з факсом
24 квітня 2006 р. компанія Canon повідомила про початок виробництва двох нових моделей швидкісних багатофункціональних пристроїв серії початкового рівня LaserBase: моделі LaserBase MF3228 (3-в-1) і моделі LaserBase MF3240 (4-в-1), яка включає в себе факс. Нові моделі, які мають замінити популярний пристрій LaserBase MF3110, вирізняються новим привабливим дизайном.
Основні характеристики моделей LaserBase MF3228 і LaserBase MF3240:
Принтер: роздільна здатність 1200 x 600 точок на дюйм, швидкість друку 20 стор./хв.
Час виходу першої копії – менше 22 секунд
Тривалість розігрівання принтера – менше 8 секунд
Кольоровий сканер: роздільна здатність 600 x 1200 точок на дюйм
Картридж "усе в одному" (ресурс 2500 сторінок)
Модель MF3240 обладнано модемом Super G3 (33,6 Кбіт/с), вона має додаткову функцію факсимільного пристрою.
Пристрої MF3228 і MF3240 якнайкраще підходять для застосування вдома або в невеликому офісі, де є потреба не тільки у принтері, а і в інших пристроях.
Швидкі друк та копіювання
За допомогою пристроїв MF3228 та MF3240 можна друкувати документи з вражаючою швидкістю 20 стор./хв., отримуючи відбитки з чітким текстом та плавними переходами напівтонів завдяки роздільній здатності 1200 x 600 точок на дюйм.
Завдяки покращеним настройкам сканера зменшився час виходу першої копії при копіюванні – тепер він становить менше 11 секунд.
Швидкий вихід першого відбитка
У тих випадках, коли треба часто друкувати невеликі документи, тривалість розігрівання може виявитися вирішальним фактором. Зменшити тривалість розігрівання принтера у моделі MF3200 вдалося завдяки технології миттєвого точкового розігрівання (On-Demand Fixing Technology), при цьому можна додатково виграти у часі, якщо застосовувати енергозберігаючий дрібнодисперсний тонер (EF). За допомогою системи вдосконаленого растрового друку (Canon Advanced Raster Printing System, або CARPS) та інтелектуальної архітектури стиснення даних (Hi-SCoA), завдання на друк перетворюються на растрове зображення та зберігаються в стисненому форматі у комп'ютері. Поєднання цих технологій дає змогу зменшити тривалість розігрівання практично до нуля.
Додаткові функції факсимільного пристрою
Тепер користувачі багатофункціональних пристроїв будуть мати більший вибір, бо будуть випускатися дві різні моделі пристроїв початкового рівня LaserBase – MF3228 і MF3240, до того ж друга модель додатково оснащена швидкісним факсимільним пристроєм. Пристрій MF3240 має пам'ять на 256 сторінок, яка забезпечує надійну та безперебійну робота, та швидкісний модем Super G3 (33,6 кбіт/с). Крім того, в пристрої передбачено 7 номерів для набору одним натисненням і 100 номерів швидкого кодованого набору.
Кольоровий сканер
За допомогою планшетного сканера роздільною здатністю 600 х 1200 (при поліпшеному настроюванні – 9600 х 9600) можна сканувати документи, листівки та фотознімки. Функція сканування у PDF дозволяє одразу отримати відсканований документ у вигляді файлу у форматі PDF, заощаджуючи і час, і ті кошти, які треба було б витратити на придбання програм, що створюють файли PDF.
Покращений зовнішній вигляд
Для полегшення роботи з пристроями MF3228 і MF3240, вони обладнані новими панелями керування та мають нове забарвлення. Обидва пристрої зручні у використанні завдяки покращеним засобам керування.
Картридж «усе в одному»
У пристрої MF3200 використовується картридж, створений за технологією "усе в одному", який забезпечує незмінно високу якість друку при невеликих витратах. Картридж "усе в одному" містить тонер, барабан та засоби для чищення, завдяки чому підвищується надійність пристрою та зменшується потреба в його обслуговуванні. Достатньо замінити використаний картридж, і принтер знову буде працювати як новий, забезпечуючи таку саму високу якість друку. Більше того, кожний принтер комплектується не стартовим, а повністю заправленим картриджем.
|