RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы

Поиск по компаниям

 
Расширенный поиск
Обзоры сети

Архив новостей

 

2002 г
2003 г
2004 г
2005 г
2006 г
2007 г
2008 г
2009 г
2010 г
2011 г
2012 г
2013 г
2014 г
янв фев мар апр
май июн июл авг
сен окт ноя дек

февраль

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28© ICC.  Перепечатка допускается

только с разрешения .

Новости

 

11 февраля 2014 г

Відбувся брифiнг IнАУ щодо безпеки в Iнтернетi

11 лютого Інтернет Асоціація України (ІнАУ) провела брифінг з нагоди Міжнародного Дня безпечнішого Інтернету та Міжнародного дня проти масового стеження в Інтернеті. У брифінгу взяли участь Голова Правління ІнАУ Тетяна Попова, член Правління ІнАУ, віце-президент УСПП з питань науки і ІТ Іван Пєтухов та член Правління ІнАУ, Голова Правління АПІТУ Е. Шнурко-Табакова.

Міжнародний День безпечнішого Інтернету (Safer Internet Day) був заснований 10 років тому, у 2004 році, за ініціативою європейських некомерційних організацій European School Net та Insafe. Цього дня у всьому світі обговорюються шляхи безпечного використання Інтернету, перш за все у дитячому та молодіжному середовищі, питання інтернет-етики і інтернет-безпеки, загрози протизаконного контенту.

ІнАУ виробила власну стратегію боротьби за безпеку в Інтернеті, яка являє собою компроміс між ефективністю та безпечністю використання Мережі з урахуванням української специфіки і включає три складові: профілактичні заходи, механізми захисту в процесі надання інтернет-послуг та інструменти по усуненню протизаконного контенту.

Виконуючи свою статутну мету щодо поліпшення умов функціонування ринку Інтернету та підвищення рівня безпеки інформації в Мережі, ІнАУ в рамках цієї стратегії забезпечує виконання цілого ряду проектів. Це і переклад пам’ятки з безпеки в Інтернеті для дітей «Грай та вчись: будь онлайн» (Play and Learn: Being online), і доповіді на ряді семінарів і круглих столів з безпеки дітей в Інтернеті, і підтримка постійно діючої «гарячої лінії» з веб-інтерфейсомSkarga, де кожен користувач може залишити свою скаргу щодо інформаційних порушень в Інтернеті.

Цими днями проводиться збір заявок на участь у Конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу, який ІнАУ проводить уже вчетверте. Цей Конкурс є прикладом підтримки розвитку безпечного і корисного інтернет-контентудля дітей і юнацтва.

Цього року День безпечнішого Інтернету в Україні відзначаться в умовах підвищеного соціального напруження, коли забезпечення вільного доступу громадян України до інформаційних ресурсів мережі Інтернет набирає особливого значення. В цій ситуації дуже важливо відділяти зусилля щодо забезпечення безпеки в Інтернеті від спроб антидемократичних сил створити перепони розвитку Інтернету під лицемірними приводами антитерористичної боротьби та захисту копірайту.

Тому для України сьогодні є особливо актуальним відгук на ініціативу інтернет-актівістіврізних країн щодо влаштування всесвітньої акції протесту проти стеження спецслужб за користувачами в Інтернету. Ініціатива проведення 11 лютого 2014 року Міжнародного дня проти масового стеження в Інтернеті (Day We Fight Back) виникла у США і згодом була підтримана EURALO-Європейським підрозділом організації At-Large, членом якої є ІнАУ.

Організатори Міжнародного дня проти масового стеження в Інтернеті присвятили його Аарону Шварцу, активісту, який заснував рух по боротьбі з інтернет-цензурою та активно виступав проти прийняття антипіратського закону SOPA, який влада США відмовилися приймати після масових акцій протесту в січні 2012 року.

Слід зазначити, що ООН визнала право на доступ до Інтернету одним з невід'ємних прав людини. Згідно з резолюцією ООН 2010 року, поширення інформації в мережі має бути максимально вільним, обмежуючись лише тими ситуаціями, коли воно може призвести до порушення чиїх-небудь прав, забезпечувати повсюдний доступ до мережі та співробітництво з ресурсами і організаціями, що сприяють вираженню громадської думки через Інтернет.

19 грудня 2013 Генеральна Асамблея ООН одноголосно прийняла ще одну резолюцію, яка присвячена захисту особистої інформації користувачів Інтернету та інших форм електронних комунікацій від втручання у приватне життя, в тому числі з боку спецслужб.

Спираючись на ці документи ООН, ІнАУ виступає з пропозицією при підготовці змін до Конституції України з врахувати положення резолюцій ООН, що гарантують права людини на доступ до Інтернету і свободу слова в Інтернеті.

версия для печати


SMS

 

Сообщите коллегам о последних новостях, пресс-релизах и сведениях из Каталога компаний через наш SMS-гейт.


Смотрите также

 

11 июля 2014 г

 • Transcend представила накопитель SSD370 с интерфейсом SATA III объемом 1 ТБ
 • Абоненты МТС могут связаться с правительственной горячей линией через короткий номер 111

10 июля 2014 г

 • Новая модель экранированного кабеля от AMP Netconnect (TE connectivity)
 • Вышло пятое поколение Fujitsu Storage ETERNUS CS800 S5 Data Protection Appliance
 • Производительный малыш: настольный ПК HP EliteDesk 800 G1 Desktop Mini
 • Samsung запускает компактный и стильный смартфон GalaxyS5 mini
 • Планшет LG G PAD 10.1: глобальный запуск
 • Изменения в топ-менеджменте «Майкрософт Украина»

9 июля 2014 г

 • Двухсимник Fly DS130 – уже в Украине
 • Инфраструктура под ключ: Hitachi Unified Compute Platform
 • Новое решение Fujitsu Cluster-in-a-box для высокой доступности бизнес-сервисов
 • Cisco предоставит ИТ-университету BIONIC оборудование и программное обеспечение

8 июля 2014 г

 • НКРЗІ впроваджує радіотехнологію «Цифровий стільниковий радіозв‘язок IMT-2000 (UMTS)»
 • Передай другому: еще один способ распространения фишинговых ссылок
 • Intel будет производить чипы для Panasonic по 14-нм технологии
 • NZXT выпускает систему водяного охлаждения Kraken X31 120 мм

7 июля 2014 г

 • "Яндекс" выяснил, как украинские школьники готовились к ВНО-2014
 • Philips и Salesforce.com открывают новую эру облачных технологий для здравоохранения
 • Brandcom – PR-партнер оператора мобильной связи life:)
 • Показатели счетчиков электроэнергии проверяют с помощью мобильной программы

Реклама

 

Рубрики

 


© ITware 2000-2014