|
События
|
|
24 ноября 2010 г
"Управління ІТ інфраструктурою 2010"
Трансформація інформаційних технологій - постійний процес. Революції трапляються, коли в ході еволюційного розвитку накопичується критична маса передумов для різкого переходу на якісно інший рівень. І сьогодні є всі підстави вважати, що ми стоїмо на порозі нової ери ІТ.
Протягом довгого часу організаційні та фінансові витрати бізнесу на підтримку ІТ неухильно зростали. Це було пов’язано як з реальною віддачею від впровадження нових продуктів, так і з постійним ускладненням парку устаткування, зростанням числа додатків і обслуговуючого персоналу.
Запуск нової програми часто перетворюється в дорогий, довгостроковий проект, під який закуповуються сервери та СЗД, наймаються інтегратори та нові співробітники у власний ІТ-відділ, вносяться серйозні зміни в ІТ-інфраструктуру.
В даний момент на ринку з’явилися технології, які дозволяють припустити, що вже найближчим часом роль і місце ІТ у структурі компаній радикально зміниться. Привабливі за ціною пропозиції аутсорсингу ІТ-послуг стали реальністю. Рівень зрілості цих рішень дозволяє в багатьох випадках практично повністю позбавитися від традиційної громіздкої приватної ІТ-інфраструктури та отримати справжні «ІТ на вимогу».
Основні теми конференції:
* управління ІТ в сучасних економічних умовах
* аутсорсинг ІТ-послуг
* віртуалізація та оптимізація ІТ-інфраструктури
* перехід ІТ-інфраструктури у «хмару»
* сучасні системи моніторингу та управління ІТ-інфраструктурою, якістю ІТ -послуг
* управління ІТ з прив‘язкою до бізнес-показників
* оцінка рівня зрілості в управлінні ІТ
* способи скорочення витрат на підтримку і розвиток функцій управління ІТ
До участі запрошуються:
* ІТ-директори
* керівники департаментів, що відповідають за функціонування ІТ-інфраструктури
* керівники служби підтримки користувачів
* менеджери по управлінню ІТ-послугами
* фахівці з операційної та технічної підтримки ІТ-інфраструктури
З повною версією програми заходу можна ознайомитись у додатку, або на сайті.
Серед доповідачів конференції
Володимир Поздняков, Регіональний менеджер, IDC Ukraine
CAPEX vs. OPEX: Що змінилось у економіці ІТ-інвестицій
Бізнес-стратегія та ІТ-інфраструктура більшості українських підприємств формувалися за часів бурхливого зростання ринку та доступних ресурсів, у період, коли не було нестачі в інвестиціях. Але умови ведення бізнесу за два останніх роки серйозно змінилися, що призвело до необхідності перегляду бізнес-та ІТ-стратегій компаній, до чергової трансформації ІТ. При цьому, фінансова складова ІТ стала не менш важливою, ніж і технологічна.
Олександр Трекін, директор з продажу у Росії та СНД, Vision Solutions
Нове покоління рішень високої доступності та стійкості бізнесу
Дані - це найважливіші активи компанії, і в умовах сучасного середовища, яке потребує цілодобової роботи і підтримки клієнтів з усього світу, компанії більше не можуть собі дозволити планові, а тим більше позапланові простої. Vision Solutions продемонструє, що існує рішення, яке підійде будь-якій компанії, для будь-якої платформи та бюджету.
Юрій Жуковський, аналітик, Entry
З чого починається хмара
Популярність "хмарних обчислень" пояснюється тим, що всі прагнуть користуватися ІТ-ресурсами як електрикою, водою або газом. Мало кого хвилює, звідки береться в розетці струм. Так і з обчислювальними ресурсами, більшість вважало б за краще ніколи не знати, що насправді відбувається за монітором, що відображає результати роботи. Все "хмарні" обговорення об'єднує одне: зміщення фокусу з обладнання та програмного забезпечення на види сервісу та умови його надання. Нас цікавить перехід від загальних ідей до практичної реалізації, застосовність хмарних обчислень до повсякденної діяльності малих і середніх компаній. Ефективність, мобільність і гнучкість - козирі швидше малих, ніж великих компаній.
Ігор Квитко, начальник відділу проектування та управління проектами, AMI
Віртуалізація - основа оптимізації ІТ
Стихійний розвиток ІТ-інфраструктури підприємств, як правило, супроводжується появою різнорідних ІТ-платформ та інструментів управління, що призводить до неефективного використання ІТ-ресурсів і високих ризиків переривання бізнес-процесів через апаратні та програмні збої. Аналіз ІТ-інфраструктури із застосуванням моделі оптимізації Microsoft дозволяє оцінити рівень зрілості ІТ і сформувати економічно ефективний план розвитку. Основою плану є технологія віртуалізації Microsoft, яка забезпечує, в комплексі з надійною серверною платформою HP, а також з інструментами моніторингу та управління ІТ, реалізацію керованого динамічного віртуального середовища, що володіє рядом істотних переваг.
Сергій Марченко, технічний консультант, VERNA
Технології та практичні рішення з використанням віртуалізації сервісів та робочих місць
* Типові задачі та їх рішення. Віртуалізуватися чи ні
* Кроки впровадження віртуалізації серверів. Приклад
* Віртуалізація робочих станцій. Підходи
* Практичні приклади впровадження VDI
* ПК як сервіс. Майбутнє віртуалізації робочих місць
Віталій Волосецький, ІТ-директор Гірничорудного дивізиону Метінвест Холдинг
Досвід автоматизації ІТ процесів Гірничорудного дивізіону Групи "Метінвест"
З повною версією програми заходу можна ознайомитись на сайті.
Реєстрація http://www.idc-cema.com/event/infra10ua
Питання стосовно участі та партнерства : [email protected], (044) 502 64 74, (044) 233 01 79
версия для печати
|