RSS-лента

 
Новости
Пресс-релизы

Поиск по компаниям

 
Расширенный поиск
Обзоры сети

Архив событий

 

2000 г
2001 г
2002 г
2003 г
2004 г
2005 г
2006 г
2007 г
2008 г
2009 г
янв фев мар апр
май июн июл авг
сен окт ноя дек
2010 г
2011 г
2012 г
2013 г
2014 г








© ICC.  Перепечатка допускается

только с разрешения .

События

 

22 - 25 июня 2009 г

Семінар "Супутникові системи первинного розподілу сигналів телевізійного, звукового і мультимедійного мовлення та безпосереднього супутникового мовлення"

Загальні завдання семінару:

- впровадження систем цифрового телевізійного, звукового і мультимедійного мовлення пов'язане зі створенням відповідної інфраструктури, що передбачає створення мереж первинного розподілу мовлення програм, а також мереж безпосереднього мовлення на приймачі користувачів, в числі яких важлива роль належить супутниковій компоненті. Найважливішою умовою реалізації цих завдань є наявність класу фахівців, які володіють спеціальними знаннями технічних принципів цифрового супутникового мовлення, принципів роботи та характеристик сучасних систем та їх компонентів.

Завдання семінару - вивчення характеристик сучасних супутникових систем цифрового телевізійного, звукового і мультимедійного мовлення і первинного розподілу програм, формату сигналу у цих системах, інтерфейсів, що використовуються на різних етапах формування сигналу для його подальшої обробки і передачі в первинній та вторинній мережах мовлення.

У результаті участі у семінарі, ті, хто навчаються, повинні вивчити основи та набути навички з наступних питань:

- загальна характеристика супутникових систем розподілу сигналів систем цифрового телевізійного, звукового і мультимедійного мовлення різних рівнів;

- загальні принципи побудови супутникових мереж первинного розподілу програм мовлення;

- основні технології, що використовуються в системах безпосереднього супутникового ТБ мовлення, заснованих на стандарті DVB-S;

- основні технології, що використовуються в системах безпосереднього супутникового ТБ мовлення другого покоління, заснованих на стандарті DVB-S2;

- основні технології, що використовуються в системах мультимедійного мовлення, заснованих на стандарті DVB-SH;

- основні технології, що використовуються в системах безпосереднього супутникового звукового мовлення, заснованих на стандарті DAB-S;

- поточний стан та особливості впровадження систем супутникового мовлення.

Семінар призначений для технічного персоналу, провідних спеціалістів, керівників вищого і середнього рівня операторів зв'язку та інженерного складу мовленнєвих компаній, а також для працівників Адміністрацій зв'язку, які займаються питаннями цифрового телевізійного, звукового та мультимедійного мовлення.

Координація робіт з підготовки семінару здійснюється Національним координатором проекту Центру майстерності МСЕ для країн СНД паном Проценком Дмитром Михайловичем. Керівником курсу є пан Михайлов Сергій Анатолійович, директор Інституту радіо, телебачення, електроніки (ІРТЕ) Одеської національної академії зв'язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ ім. О.С. Попова).

Вартість участі у семінарі складає еквівалент 250 дол. США.

Реєстрація:

заявки на участь у даному семінарі повинні готуватися з використанням Реєстраційної форми, що додається. Заповнені Реєстраційні форми слід надсилати за вказаними в ній адресами, використовуючи для цього факсимільний зв'язок або електронну пошту.

Направити Реєстраційні форми необхідно до 15 червня 2009 р. Адміністратор семінару підтвердить включення в список учасників і надасть подальші інструкції. Інструкції учаснику семінару надсилаються на адресу електронної пошти, вказану в реєстраційній формі.

Листування з адміністрацією семінару здійснюється за адресою [email protected].

версия для печати

Место проведения

 

Одесса

© ITware 2000-2013